Férově
bez závazku

U nás nemusíte podepisovat žádný závazek na dlouhé dva roky ani vás nečekají pokuty za předčasnou výpověď. Spoléháme na kvalitu a dobré služby, a tím si zákazníka zavazujeme.

Jsme tu
a nejsme jen operátoři

Jsme vaši parťáci pro internet, servis i další služby, a proto bychom se měli znát. U nás budete vždy vědět, s kým jednáte, kdo s vámi vyřeší smlouvu i kdo zapojí přípojku.

Internet bez zpráv
jako by nebyl

Zapojíme vám internet, ale máme také tým redaktorů, který zajišťuje zpravodajství nejen z Poberouní. Vždy budete v obraze. Zprávy od nás dostanete zdarma a pravidelně.

Budu dobře fungovat

Pracujete z domova, jste často na videokonferencích, oddáváte se sledování filmů ve vysoké kvalitě, hrajete online hry? Volte tarif Puma.

Takhle to nebude ono

I když je Puma hodně rychlé připojení, nemusí stačit, pokud je v rodině více členů na home office nebo několik potomků hraje online hry. Volte raději vyšší tarif.

Hezky a stručně o tarifu Puma

Typ připojeníRychlost stahování / odesíláníCena vč. DPHPřipojovací poplatek
Bezdrátový internet50/10 Mb/s490 Kč/měsíc1 490 Kč

Jednorázově: od 1 490 korun.

Měsíčně: od 490 korun – záleží na typu připojení.

Zdarma: Zapůjčení zařízení pro připojení k internetu, servisní práce na přípojce, měření dostupnosti, instalace přípojky.

Vhodný pro sledování televize

Instalace: do 7 dnů od měření dostupnosti.

Dostupnost služby: minimálně 98 %.

Pokrytí: Připojení s tarifem Dobnet Puma a rychlostí internetu 50/10 Mb/s poskytujeme v Černošicích, Dobřichovicích, Halounech, Hatích, Hlásné Třebani, Karlíku, Karlštejnu, Kornu, Letech, Lhotce, Liteni, Malém Chlumci, Měňanech, Mořince, Podbrdech, Rovině, Řevnicích, Řitce, Skřipeli, Skuhrově, Svinařích, Velkém Chlumci, Vižině, Vonoklasech, Všenorech, Všeradicích a Zadní Třebani.

Pokud bydlíte nebo máte firmu v okolí těchto obcí a v seznamu jste svou obec nenašli, kontaktujte nás. Pokusíme se najít i pro vás vhodné internetové připojení v dostatečné rychlosti. Podívejte se na mapu našeho internetového připojení.

Jak tarif Puma získáte

Zavolejte nám na telefonní číslo 277 001 111 nebo vyplňte formulář níže. S naší podporou domluvíte návštěvu techniků, kteří zjistí dostupnost a možnost připojení. Nebojte se, nikam nemusíte, veškeré papírování s vámi vyřeší naši technici. Smlouvu a všechny informace dostanete předem od naší podpory.

Zjistěte jaké služby doma můžete mít. Ozveme se vám!

Políčka označná * jsou povinná.

Podívejte, proč jsou s námi

Už několik let prožívají soukromé i pracovní zážitky s naším internetem.

Neumím si představit svůj život v Dobřichovicích bez pomoci DOBNET. Přistěhovali jsme se před dvanácti lety. Poprvé jsme budovali vše od počátku, zcela neznalí techniky a zároveň na ní úplně závislí kvůli psaní scénářů, překladům knih, galerijní práci, studiím a korekturám. DOBNET nám „na míru“ vytvořil prostředí, ve kterém už nic nechybělo. Internet, telefon, TV. Díky pracovníkům DOBNET za pomoc s dalšími úpravami, účelné rady a nezbytný servis v průběhu uplynulých 12 let.

PhDr. Viktoria Hradská, Dobřichovice

Používám služby DOBNET již téměř devět let, a to internetové připojení na dvou odlišných místech, Řevnice a Liteň, kde jsem měla i pevnou linku do ordinace. Mám jen ty nejlepší zkušenosti, jakékoliv problémy jsme ihned vyřešili, buď s pracovnicemi kanceláře, nebo s techniky.

MUDr. Monika Tilschová, Řevnice

Využívám připojení DOBNET již několik let v pronajatém bytě v Praze, a to pomocí technologie xDSL. Potřebuji připojení k práci a donedávna i pro studium. Vždycky se podařilo vyřešit požadavek jak z mé strany, tak požadavek ze strany firmy, našlo se vhodné řešení i vhodný termín.

Jiří Mayer, Praha

Dáme vám stovku zpět

Víme, jak je pro vás internet důležitý. Výpadky mohou nastat. Pravidelným monitoringem sítě se snažíme jejich dobu zkrátit na minimum. Stojíme si za službami pro vás. Zakládáme si na práci našich techniků a na co nejrychlejším řešení servisních zásahů, které jsou pro nás závazkem vaší spokojenosti. Pokud se stane, že vám posuneme nebo zrušíme plánovanou návštěvu technika, dostanete od nás kompenzaci 100 korun. V příštím měsíci vám snížíme platbu o rovných 100 korun. Ruku na to!

Starají se o vás.
Nevíte si rady? Volejte, pište.

Jitka Pekná

péče o zákazníky

Lucie Hochmalová

péče o zákazníky

Jsme holky, které vám pomohou se vším, co vás potká s naším internetem, digitální televizí i voláním. Vyřešíme nové připojení, pomůžeme při technických problémech, s vyplňováním smluv, vysvětlíme fakturaci. Seženeme i servisního technika pro nefunkční počítač. I s tou nejmenší starostí nám zavolejte. Rády pomůžeme.

Miroslav Hofbauer

vedoucí technik

Tomáš Skuhrovec

technik

S našimi techniky se potkáte při instalaci přípojky. Jinak běhají po střechách u vysílačů, v kanálech u kabelových přípojek či rozvádějí internet v bytových domech. Mrkněte na ně, mají na starost, aby internet šlapal pro několik tisícovek z vás, našich zákazníků. Příště se s nimi uvidíte, jen kdyby se něco zadrhlo.

Kontaktujte nás