Férově
bez závazku

U nás nemusíte podepisovat žádný závazek na dlouhé dva roky ani vás nečekají pokuty za předčasnou výpověď. Spoléháme na kvalitu a dobré služby, a tím si zákazníka zavazujeme.

Jsme tu
a nejsme jen operátoři

Jsme vaši parťáci pro internet, servis i další služby, a proto bychom se měli znát. U nás budete vždy vědět, s kým jednáte, kdo s vámi vyřeší smlouvu i kdo zapojí přípojku.

Internet bez zpráv
jako by nebyl

Zapojíme vám internet, ale máme také tým redaktorů, který zajišťuje zpravodajství nejen z Poberouní. Vždy budete v obraze. Zprávy od nás dostanete zdarma a pravidelně.

Budu dobře fungovat

Potřebujete se připojit opravdu jen občas,maximálně se podíváte na běžné stránky, sem tam napíšete e-mail nebo si vyměníte pár zpráv přes Messenger či WhatsApp.

Takhle to nebude ono

Na rovinu tenhle tarif nevolte, pokud chcete sledovat video či poklábosit s přáteli pomocí videohovorů. Nedoporučujeme ho ani pro práci, možná chalupářům na stažení e-mailů.

Hezky a stručně o tarifu Želva

Typ připojeníRychlost stahování / odesíláníCena vč. DPHPřipojovací poplatek
Bezdrátový internet10/2 Mb/s290 Kč/měsíc1 490 Kč
Kabelový internet20/20 Mb/s290 Kč/měsíc490 Kč

Jednorázově: od 1490 korun.

Měsíčně: od 290 korun – záleží na typu připojení.

Zdarma: Zapůjčení zařízení pro připojení k internetu, servisní práce na přípojce, měření dostupnosti, instalace přípojky.

Instalace: do 7 dnů od měření dostupnosti.

Dostupnost služby: minimálně 98 %.

Pokrytí: Připojení s tarifem Dobnet Želva a rychlost internetu 10/2 Mb/s poskytujeme v Černošicích, Dobřichovicích, Halounech, Hatích, Hlásné Třebani, Karlíku, Karlštejnu, Kornu, Letech, Lhotce, Liteni, Malém Chlumci, Měňanech, Mořince, Podbrdech, Rovině, Řevnicích, Řitce, Skřipeli, Skuhrově, Svinařích, Velkém Chlumci, Vižině, Vonoklasech, Všenorech, Všeradicích a Zadní Třebani.

Pokud bydlíte nebo máte firmu v okolí těchto obcí a v seznamu jste svou obec nenašli, kontaktujte nás. Pokusíme se najít i pro vás vhodné internetové připojení v dostatečné rychlosti. Podívejte se na mapu našeho internetového připojení.

Jak tarif Želva získáte

Zavolejte nám na telefonní číslo 277 001 111 nebo vyplňte formulář níže. S naší podporou domluvíte návštěvu techniků, kteří zjistí dostupnost a možnost připojení. Nebojte se, nikam nemusíte, veškeré papírování s vámi vyřeší naši technici. Smlouvu a všechny informace dostanete předem od naší podpory.

Zjistěte jaké služby doma můžete mít. Ozveme se vám!

Políčka označná * jsou povinná.

Postup pro zákazníky při přenosu služby: S požadavky na přenos služby se obracejte na e-mail helpdesk@dobnet.cz.

Dáme vám stovku zpět

Víme, jak je pro vás internet důležitý. Výpadky mohou nastat. Pravidelným monitoringem sítě se snažíme jejich dobu zkrátit na minimum. Stojíme si za službami pro vás. Zakládáme si na práci našich techniků a na co nejrychlejším řešení servisních zásahů, které jsou pro nás závazkem vaší spokojenosti. Pokud se stane, že vám posuneme nebo zrušíme plánovanou návštěvu technika, dostanete od nás kompenzaci 100 korun. V příštím měsíci vám snížíme platbu o rovných 100 korun. Ruku na to!

Starají se o vás.
Nevíte si rady? Volejte, pište.

Jitka Pekná

péče o zákazníky

Lucie Hochmalová

péče o zákazníky

Jsme holky, které vám pomohou se vším, co vás potká s naším internetem, digitální televizí i voláním. Vyřešíme nové připojení, pomůžeme při technických problémech, s vyplňováním smluv, vysvětlíme fakturaci. Seženeme i servisního technika pro nefunkční počítač. I s tou nejmenší starostí nám zavolejte. Rády pomůžeme.

Miroslav Hofbauer

vedoucí technik

Tomáš Skuhrovec

technik

S našimi techniky se potkáte při instalaci přípojky. Jinak běhají po střechách u vysílačů, v kanálech u kabelových přípojek či rozvádějí internet v bytových domech. Mrkněte na ně, mají na starost, aby internet šlapal pro několik tisícovek z vás, našich zákazníků. Příště se s nimi uvidíte, jen kdyby se něco zadrhlo.