O nás

Spolek DOBNET je nezisková organizace, kterou v roce 2003 založila parta nadšenců se zájmem o internet. Od té doby nepřerušeně poskytujeme domácnostem a firmám v regionu Dolní Berounka internetové připojení. Později jsme nabídku rozšířili o další telekomunikační služby. Jsme aktivní i v řadě dalších oblastí.

Spolek ani síť DOBNET neprovozujeme za účelem vytváření zisku. Přebytky hospodaření investujeme do našich dalších aktivit.

Telekomunikační služby

DOBNET, z. s., se profiluje především jako regionální poskytovatel telekomunikačních služeb DOBNET Internet, DOBNET Volání a DOBNET Televize. Služby jsou určeny domácnostem i firemním zákazníkům v regionu Dolní Berounka.

Domácnostem slouží kombinované bezdrátové a optické připojení, vyznačující se spolehlivostí a příznivým poměrem cena/výkon. Firmám nabízíme individuální řešení, které zahrnuje odpovídající konektivitu, správu sítě a servis počítačů.

Další aktivity

Od roku 2007 vydáváme měsíčník DOBNET, který zdarma distribuujeme do schránek obyvatel regionu Dolní Berounka. Tištěný časopis doplňuje regionální zpravodajský portál iDOBNET.cz. Najdete na něm aktuální textové zprávy i videoreportáže z dílny našeho televizního zpravodajství. Natáčíme a online přenášíme také jednání zastupitelstev.

Pro děti pořádáme kulturní a společenskou akci Slavnosti Morany, každoročně ji navštíví bezmála tisícovka lidí.