O nás

DOBNET, z. s. je nezisková organizace, kterou jsme v roce 2003 založili jako občanské sdružení. Změnou zákona v roce 2014 byla převedena na zapsaný spolek. Už 14 let poskytujeme domácnostem a firmám v regionu Dolní Berounka připojení do sítě Internet. Později jsme nabídku rozšířili o další telekomunikační služby. Jsme aktivní i v řadě dalších oblastí.

Spolek ani síť DOBNET neprovozujeme za účelem vytváření zisku. Přebytky hospodaření investujeme do našich dalších aktivit.

Telekomunikační služby

DOBNET, z.s. se profiluje především jako regionální poskytovatel telekomunikačních služeb DOBNET Internet, DOBNET Volání a DOBNET Televize. Služby jsou určeny domácnostem i firemním zákazníkům v regionu Dolní Berounky.

Domácnostem slouží kombinované optické a bezdrátové připojení, vyznačující se spolehlivostí a příznivým poměrem cena/výkon. Firmám nabízíme individuální řešení, které zahrnuje odpovídající konektivitu, správu sítě a servis počítačů.

Návštěvníci regionu mohou zdarma využívat desítky hotspotů DOBNET FREE-NET.

Další aktivity

Od roku 2007 vydáváme měsíčník DOBNET, který zdarma distribuujeme do schránek všech obyvatel regionu Dolní Berounky. Tištěný časopis doplňuje regionální zpravodajský portál iDobnet.cz. Najdete na něm aktuální textové zprávy i videoreportáže z dílny našeho televizního zpravodajství. Natáčíme a on-line přenášíme také jednání zastupitelstev.

Pro děti a mládež jsme založili Uměleckou školu filmovou Řevnice. Disponujeme vlastním televizním studiem. Pořádáme kulturní a společenské akce jako třeba řevnické Slavnosti Morany, které v dubnu 2017 navštívila bezmála tisícovka návštěvníků.

Kontakt

 

Kompletní podpora báječného života na internetu

Internet

Stabilní internetové připojení
pro domácnosti i firmy až 60 Mpbs

Již od 290 Kč/měs.

Vyberte si tarif

 

Volání

Levné telefonování bez paušálů
a závazků, s přenosem čísla

Již od 0 Kč/min.

Zjistěte víc

 

Televize

Desítky kanálů z celého světa
ve vašem počítači nebo tabletu

Již od 100 Kč/měs.

Vyberte si balíček

 

Naše služby

Služby DOBNET jsou dostupné v obcích regionu Dolní Berounka: Černošice, Dobřichovice, Halouny, Hatě, Hlásná Třebaň, Karlík, Karlštejn, Korno, Lety, Lhotka, Liteň, Malý Chlumec, Měňany, Mořinka, Podbrdy, Rovina, Řevnice, Skuhrov, Skřipel, Svinaře, Velký Chlumec, Vižina, Vonoklasy, Všenory, Všeradice, Zadní Třebaň. Dostupnost služby v konkrétní lokalitě zdarma ověříme. Kontaktujte nás

Naše služby

Služby DOBNET jsou dostupné
v obcích regionu Dolní Berounka:
Černošice, Dobřichovice, Halouny, Hatě, Hlásná Třebaň, Karlík, Karlštejn, Korno, Lety, Lhotka, Liteň, Malý Chlumec, Měňany, Mořinka, Podbrdy, Rovina, Řevnice, Skuhrov, Skřipel, Svinaře, Velký Chlumec, Vižina, Vonoklasy, Všenory, Všeradice, Zadní Třebaň.
Dostupnost služby v konkrétní lokalitě zdarma ověříme.
Kontaktujte nás

Copyright © 2017 DOBNET, z. s.