Videokomunikátorem

přivítáte svou návštěvu

Ahoj Vašku, pojď dál. Přesně takhle přivítáte každou návštěvu u vrat, aniž byste vykoukli z okna. Skrytá HD kamera a skvělý zvuk i v rušné ulici tomu napomohou.

Víte, kdo u vás zvoní,
i když nejste doma

Znáte to, kurýr přijede v době, kdy jste mimo. Nevadí. Pomocí aplikace se s každým, kdo zazvoní u dveří, domluvíte a dohodnete termín další návštěvy. Navíc ho v mobilu vidíte.

Rozsvítí, zalije trávník.

 Prostě chytrá domácnost

Řídící jednotky interkomu dokážou, doma třeba rozsvítit. To je další prevence proti vloupání. Ale dokáží i zalít trávník, když jste pryč. Ale umí také zapnout topení či klimatizaci.

Navrhneme řešení pro rodinný či bytový dům či byt.

Naši technici vám pomohou se specifikací zadání konktrétně pro váš dům či byt. Vysvětlí technické možnosti a funkce a zohlední vaše přání a potřeby.

Školy, firmy, administrativní budovy – přístupy pod kontrolou

K vchodovým dveřím budov instalujte interkom s displejem. Vstoupit bude možné pomocí karty nebo telefonu. HD kamera interkomu rozpozná i nevítané návštěvy a může poslat jejich obrázek správci budovy.

DVEŘNÍ VIDEOKOMUNIKÁTORY PRO VÁŠ DŮM

Stylový dveřní interkom od 2N se vždy postará o patřičné uvítání vaší návštěvy. Oceníte u něj nejen jeho moderní design navržený s využitím maximálně odolných materiálů, ale také jeho jedinečné funkce. V neposlední řadě zvýšíte zabezpečení svého domu a svým nejbližším dopřejete pocit bezpečí.

  • Přehled o návštěvách díky skryté HD kameře
  • Výborná srozumitelnost i v hlučném prostředí
  • Získejte dokonalý přehled o návštěvnících, které uvidíte na domácí jednotce nebo na mobilu.

Kontaktujte nás a získejte řešení

Zavolejte nám na telefonní číslo 277 001 111. S naší podporou domluvíte
návštěvu techniků, kteří vám poskytnou konzultace, stanoví cenovou nabídku a provedou montáž interkomů a přístupových systémů.