Vyplňte náš kvíz a vyhrajte!

Slavnosti Morany, které pro vás DOBNET pořádá už několikátým rokem, se kvapem blíží. Pojďme si čekání na slavnosti zkrátit kvízem. Je snadný a zábavný – stačí vybrat správnou odpověď z nabízených možností. Kvíz ukončíme ve čtvrtek 23. 3. 2023 o půlnoci.  Hrajeme o zlatý slitek Rok Zajíce, herní set klávesnice s myší a voucher na servis PC v hodnotě 500 Kč.  Vylosovaným vítězům dáme vědět e-mailem.  Vítěze oznámíme také na sociálních sítích a přímo na Slavnosti Morany v Letech 25. 3. 2023, kde si také mohou přebrat ceny přímo na pódiu.

Tak neváhejte zkusit své znalosti! Vyberte níže správné odpovědi a uvidíte, jak vám to půjde. A kdyby vám nějaká informace chyběla, tak ji najdete na našich webových stránkách v sekci Internet a v magazínu, kde je aktuální článek o Slavnostech Morany.

Jsme fér, proto vám říkáme, že vám budeme pomáhat dál a na váš e-mail vám budeme posílat newsletter s tipy na kulturní akce v Poberouní, přehled z našeho zpravodajství z regionu i to nejdůležitější z Dobnetu. Zasílání e-mailů můžete kdykoliv zrušit.