Internet má dnes doma každý. Ale ne každý je spokojený a někdo třeba uvažuje o změně operátora. Ovšem skutečně porovnat dva poskytovatele internetu je nemožné. Ano, „papírově” to jde, ale internetové připojení není jen cena a rychlost. Člověk musí prozkoumat spolehlivost, stabilitu, pomoc při servisu…

Navíc takové porovnání dvou operátorů je poměrně finančně nákladná záležitost. Musí se zaplatit za instalaci a za poskytnuté připojení. Zároveň se podstupuje riziko, že nový operátor nebude lepší než ten stávající. Kvůli těmto faktorům téměř vymizela možnost svobodného výběru poskytovatele internetu. Zažijte, jaké je to surfovat, pracovat a bavit se na internetu od DOBNETu. Bez závazku a háčků a zdarma. Vyzkoušejte si, jak o vás budou pečovat naši technici. Do 15. června máte možnost získat zdarma internet na zkoušku a k tomu bonus internetovou televizi na deset dní.

Vyberte si na zkoušku tarif podle libosti

Potřebujete internet jen pro surfování, e-maily a třeba televizi, nebo pro náročnou práci, hraní on-line her nebo mít připojenou početnou rodinu na noteboocích a telefonech? Je to jedno. Vyberte si pro vás vhodný tarif a máte ho na měsíc zdarma na zkušební dobu. Poradíme vám, pokud budete váhat, který tarif si vybrat.

Bonus: Přes 100 TV programů zdarma

Ke každému tarifu vám nainstalujeme na vaše dvě zařízení (například do chytré televize a do telefonu) internetovou televizi zdarma na dobu deseti dní. Vyzkoušíte si zpětné přehrávání oblíbených pořadů a další moderní funkce. K dispozici budeme mít přes 100 programů.

Co se stane, když internet nebudu chtít?

Vůbec nic. Dáte nám to vědět, naši technici přijedou demontovat zařízení u vás doma a vaše smlouva s DOBNETem skončí. Smlouvu je potřeba uzavřít, protože vám budeme poskytovat služby a pronajímat anténu.

Využijte výhody zkušební doby na plno

Dejte našim tarifům zabrat. Otestujte si všechna vaše zařízení (počítače, notebooky, tablety, telefony i televize) na vybrané rychlosti a zjistěte, zda zvolený tarif je ten pravý pro vás. Pokud se stane, že něco nebude podle vašich představ, naši technici dořeší vaše požadavky, pomohou s nastavením či navrhnou lepší řešení vaší domácí WIFI sítě.

Zdarma znamená opravdu zdarma

Ano, internet vám skutečně zavedeme domů na měsíc bez poplatku za instalaci i bez platby za internet. Připojovací poplatek zaplatíte jen v případě, že si internet ponecháte, tedy až po uplynutí zkušební doby. Měsíc internetu budete mít zdarma.

Měsíc na zkoušku zařídíme, dejte nám vědět

Dejte nám vědět, že si chcete internet od DOBNETu vyzkoušet.  Domluvíme termín a zařídíme vše potřebné. Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 277 001 111 nebo e-mailu info@dobnet.cz. A pokud se rozhodnete, pomůžeme vám vyřídit i přechod od vašeho stávajícího poskytovatele tak, abyste se nemuseli o nic starat.